Foundational Wellness & Target Solutions ๐ย
Webinar op maandag 23 november om 20.00 uur + 3-daagse Oilcamp van dinsdag 24 t/m donderdag 26 november
Een goede gezondheid begint bij een sterke basis. Maar wat heeft jouw lichaam eigenlijk dagelijks nodig om optimaal te kunnen functioneren? En hoe kun je jezelf gericht ondersteunen als je te maken hebt met stress, een onrustige nacht, stijve spieren of darmen die wat extra aandacht vragen? Samen met mijn collega Wendy van Essentiรซle Olie en Meer nemen we je mee in de wereld van Foundational Wellness en Target Solutions van dลTERRA.
Wat krijg je?
๐ Maandag 23 november om 20.00 uur: online webinar over VMG+ en het Lifelong Vitality Pack, met Wendy en mij
๐ Dinsdag 24 november: Stress & Slaap
๐ Woensdag 25 november: Comfort & Mobiliteit
๐ Donderdag 26 november: Darmgezondheid
๐ Elke dag in een besloten WhatsApp-groep een video, een uitgebreide hand-out en een interactieve poll, op je eigen tempo
Alvast beginnen of zelf ontdekken
Wil je tijdens het webinar en de Oilcamp meteen met de producten aan de slag? Dan kun je ze vooraf bestellen via je eigen dลTERRA-account. Dat hoeft niet, je kunt ook gewoon meekijken en luisteren.
๐ Lifelong Vitality Pack
๐ Wellness Made Simple (zonder pillen)
๐ Wellness Made Simple Bundel
๐ Wellness Made Simple Vegan
Je hebt een dลTERRA-account in een ander team? Leuk dat je toch mee wilt doen! Deelname kost โฌ 27. Je meldt je hiernaast aan.
De informatie tijdens het webinar en de Oilcamp is bedoeld voor educatieve doeleinden. Supplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde voeding of medische behandeling.